Nyereményjáték látássérülteknek

A Fény Alapítvány egy mozgalmas és izgalmas kvízjátékot szervez látássérülteknek.
Havonta egy-egy sétára, eseményre invitáljuk a vakokat, gyengénlátókat.
Lesz városismereti séta, színházlátogatás, irodalmi és zenei program.

Mindegyik eseményen érdemes részt venni, mert a játék végén (amire előreláthatólag tavasszal kerül sor) egy, a Fény Alapítvány által szervezett és támogatott rendezvényen valaki egy kétszemélyes WELLNESS HÉTVÉGÉT nyerhet!

Ehhez nem kell mást tennie, mint az összes eseményre eljönnie, és az ezekhez a programokhoz kapcsolódó kérdésekre helyesen válaszolnia. A kérdések egyszerűek lesznek, de csak az tudja majd megválaszolni őket, aki részt vesz az eseményeken!

Az első program az “ismerd meg a belvárost” városismereti séta.
Ez egy másfél órás vezetett séta lesz október 4-én 14 órai kezdettel. A találkozópont a Kálvin téri református templom előtt lesz.Kérünk mindenkit, hogy 13.45-re érjen oda, mert pontban 14-kor elindul a séta.

Az aktuális programot mindig a facebook oldalunkon keresztül fogjuk meghirdetni.

Kategória: ,