Adományok

A Fény Alapítvány örömmel és köszönettel fogad adományokat a

11796000-20002389-00000000

számlaszámra.

Amennyiben körülményei engedik, kérjük, támogassa célkitűzéseinket anyagi hozzájárulásával. Az Alapítvány minden munkatársa díjazás- és költségtérítés nélkül dolgozik, így tehát Ön biztos lehet benne, hogy dotációja teljes egészében eljut a támogatottakhoz.

Alapítványunk megfelelt a közhasznúság törvényi feltételeinek, így az Ön adója 1 %-ának fogadására is jogosult. Ha Ön ebben a formában kívánja támogatni kihívásokkal élő embertársainkat, alapítványunkon keresztül ezt is megteheti. Ehhez az adója 1 %-áról szóló rendelkezéskor a Fény Alapítvány adószámát kell feltüntetnie:

Adószám: 18091351-1-41

Az anyagi felajánlásokon kívül nagy örömmel fogadunk természetbeni juttatást illetve szolgáltatást is, különösképpen nyaralási, pihenési, sportolási lehetőség biztosítását, ajándék- vagy nyereménytárgyakat.