Köszönőlevél Robitól

Alapítványunk egyik ösztöndíjasának édesanyjától kaptunk köszönőlevelet. Jó érzés tudni, hogy ennyit jelent a munkánk. Hajrá, Robi! Soha ne add fel!

“Kedves Fény Alapítvány!

Múlt hétvégén kellemes meglepetés ért, amikor csörgött a telefonom és kiderült, hogy az alapítvány tagjai hétvégén is izgalommal várják a támogatottjuk, Bárdos Róbert egyetemi vizsgáival kapcsolatos híreit és hangosan  örülnek a jó híreknek. Mivel nemcsak pénzbeli, hanem fizikai segítséget is kap Önöktől Robi,(Gyuris Krisztián személyében, aki szabadidőt és energiát nem sajnálva segíti a tanulmányait és amikor Robi már már feladná, akkor felhiv engem,hogy nehogy hagyjam megfutamodni) ezért mindent meg is tesz,a sikerek érdekében. Azért külön köszönet az alapítványnak és Krisztiánnak,hogy amikor valami nem sikerül neki túl fényesen, akkor is biztatják is hisznek benne,ami nagyon fontos ,mert legalább van egy plusz motiváció, hogy bizonyítson.

Nagyon köszönjük a munkájukat ,azt hogy vannak !további jó egészséget kívánunk mindnyájuknak!!”

Szeretettel Robi és családja!”