Irodalmi pályázat látássérültek részére

Családom.
A Fény Alapítvány irodalmi pályázata!

A Fény Alapítvány, valamint a Vakok és Gyengénlátók Hermina Egyesülete Közművelődési és Kulturális Bizottsága novellaíró pályázatot ír ki „Családom” címmel.

A pályázaton kizárólag látássérültek vehetnek részt.

Tartalmi megkötés: A novella a családról szóljon egy megtörtént vagy egy elképzelt történet bemutatásával. A novellának egy jeligét kell adni, melyet a mű címe előtt kérünk feltüntetni.

Formai megkötés: 3 db A/4-es oldal 12-es betűmérettel, Arial betűtípusban.

A pályaműveket zárt borítékban postai úton kérjük beküldeni a

VGYHE
Postafiók 40. címre

A borítékra írják rá: Irodalmi Pályázat.

Beérkezés határideje:
Az érdeklődésre való tekintettel, meghosszabbítjuk a pályázat beadásának határidejét
2016. szeptember 30.-ig

A küldeménynek tartalmaznia kell a jeligével ellátott novellát 3 nyomtatott példányban, emellett egy zárt borítékot, melyen szerepel a jelige, és a borítékban egy külön lapon legyenek benne a következő adatok:

A novella jeligéje, a novella címe, az író neve, postai címe, telefonszáma.

A tartalmi vagy formai követelményeknek nem megfelelően beküldött, vagy határidőre nem beérkező pályázatot érvénytelennek tekintjük!

A műveket szakértő zsűri bírálja el. A zsűri elnöke Selmeczi Tibor újságíró-humorista, mellette Szöllősi Mátyás író és Szecsődi Péter író.

A zsűri tagjai a jelige alapján határozzák meg a művek erősorrendjét, csak döntésüket követően derül az ki, hogy a nyertes novelláknak ki az írója.

Az első három helyezett értékes tárgynyereményben részesül!

• 3. helyezett 10.000 forint értékű,
  • 2. helyezett 20.000 forint értékű,
  • 1. helyezett 30.000 forint értékű díjban részesül,
  • valamint lesz egy zsűri különdíj is, ami 3 nap 2 éjszaka 2 személyes wellnes üdülés.

Eredményhirdetés október 15.-én, a Fehér Bot napján lesz az MVGYOSZ Székházban (Budapest, XIV. kerület, Hermina út 47.).

Jogi út kizárva.

Tekintse meg a pályázati felhívás videóját:

A pályázatra beérkezett szövegekből készült kiadvány >>

Kategória: , , ,