2022-es évünk vége :)

Alapítványunk országos szinten segíti a nehéz szociális helyzetben lévő gyengénlátókat.

A 2022-es év végén is több, vakokat segítő szervezettel együttműködve segítettük a rászorulókat. “Szeretném megköszönni a 2022. december 15-én az egyesületünk részére átadott 10 darab csomagot, melyek mindegyike egy havi élelmiszert tartalmazott, és amelyeket nehéz szociális helyzetben lévő tagjaink között tudtunk szétosztani.” – írja a Vakok és Gyengénlátók Hermina Egyesületének elnöke.

Karácsonyra sok rászoruló kapta meg az általunk összeállított élelmiszercsomagot.

A Bácsvakok csapatának köszönő levelét olvasva, mi is meghatódtunk:“Megajándékozottjaink nagy örömmel, szeretettel, nem ritkán könnyes meghatottsággal fogadták a felajánlást. A sűrűn elhangzó „köszönöm”-ök gyűrűjében jó néhány ölelés is kijárt a futárkodó lelkes csapatnak.”

Alapítványunk számtalan, e szervezeteken kívül álló látássérültnek is segített karácsony előtt Ők szintén nagyon hálásak voltak.