Teljeskörű szemvizsgálat és zöldhályogszűrés vállalatok részére

A Fény Alapítvány küldetésének tekinti, hogy a vaksággal fenyegető szembetegségeket, elsősorban a zöldhályogot kiszűrje, és ezzel megmentse a veszélyeztetettek látását.

Ezért kihelyezett szűrővizsgálatokat végez vállalatok, vállalkozások megrendelésére. A munkáltató felelősségteljes, emberi gesztusa az alkalmazottak felé, hogy törődik az egészségükkel, segít időben felismerni e súlyos szembetegséget, s így megakadályozni a kialakulását. Alapítványunk térítés ellenében teljes körű általános szemészeti és zöldhályog-szűrési vizsgálatot végez Dr. Dienes Lóránt szemorvos, valamint Tóbiás Richárd optometrista közreműködésével.

A szemvizsgálat jelentősen olcsóbb, mint a piaci, profitorientált szereplők ajánlata, egészen pontosan feleannyiba kerül a munkáltatónak. A teljes körű szemészeti vizsgálat és zöldhályogszűrés díja mindössze: 4900 Ft/fő

A szűrővizsgálatot az alábbi elérhetőségek egyikén igényelheti:

Kategória: , ,