Ráchel köszönőlevele

Alapítványunk minden segítséget igyekszik megadni a vakoknak és gyengénlátóknak a nyelvtanuláshoz. A Fény Alapítvány szervezésében az érdeklődő látássérültek például angolul tanulhatnak. Szívmelengető levelet kaptunk Rácheltől, egy 9. osztályos tanulótól, aki a mi tanfolyamunkkal fejleszti angoltudását. Ebből szeretnénk egy részletet idézni:

„Ezúton szeretnék köszönetet mondani a Fény Alapítványnak azért a lehetőségért, hogy ingyenesen csatlakozhattam a látássérültek angol
haladó csoportjához. Azért szerettem volna a csoporthoz csatlakozni, mert
az a célom, hogy angolból középfokú nyelvvizsgát szerezhessek. Mivel nagy családból származom, a szüleimnek nem áll módjukban a
különórákat finanszírozni.
A tanfolyamot tartó nyelvtanár (Máj Kriszta) már harmadik osztályos koromtól tanít engem. Neki köszönhetem az angol nyelv szeretetét és a motivációt, hogy egy napon talán majd én is angoltanár lehetek.
Köszönöm, hogy a részese lehetek.”

Mi pedig köszönjük ezt a levelet, és Máj Kriszta munkáját!