Ilyen volt a 2019-es év

• Folytatódott a jóga- és az angoltanfolyam (az angol 3 csoportban) gyengénlátók részére.
  • Peleskey Zsuzsa stylist tartott alaktanból oktatást az érdeklődőknek,  és adott nagyon hasznos tanácsokat a látássérült emberek öltözködésével kapcsolatban. Zsuzsa nagy empátiával és szaktudással, valamint közvetlen, barátságos egyenisegével fantasztikus délutánt teremtett a résztvevők számára.
  • Két tehetséges, egyetemre felvételt nyert diáknak adtunk ösztöndíjat, amit félévente folyósítunk az egyetem befejezéséig, hogy ezzel is segítséget nyújtsunk a két fiatalnak abban, hogy a vágyott céljukat elérjék.
  • Az Alapítvány szervezésében több száz ember glaukoma szűrését végeztuk el 2019-ben is. Célunk, hogy a megelőzéssel minél több ember szemének egészsége megőrizhető legyen.
  • Év végén a Vakok és Gyengénlátók iskolájában járultunk hozzá,hogy emlékezetes legyen a tanulóknak a Mikulás-ünnepség.
  • A Vakok Állami Intézetében,pedig a karácsonyi ünnepség rendezésében vettünk részt.   Mindkét helyen, Huzella Péter Kossuth díjas előadóművész, alapítványunk aktív tagja tartott zenés műsort. A zenélés mellett ajándékokkal és gyümölcsökkel kedveskedtünk.

Reméljük, 2020-ban ó is eredményesen tudunk tevékenykedni és segítséget nyújtani, ahol csak tudunk.

Címkék: , , ,