Berceli Karácsony 2015.

A Fény Alapítvány életében már rendszeressé vált, hogy minden év Karácsonya előtt a Nógrád megyei Bercelen működő Harmónia otthonba látogat, és meglepi annak lakóit egy tartalmas karácsonyi műsorral.

Szintén hagyománnyá vált, hogy Huzella Péter Kossuth-díjas előadóművész tart énekes-gitáros műsort, aminek a lakók nagyon-nagyon örülnek, és boldogan várják már őt, „ismerősként” érkezünk oda.

Ajándékokról is gondoskodunk minden évben: futópadot és egyéb sporteszközöket, TV-t, laptopot, számítógépes scannert, olvasógépet viszünk az otthon lakóinak.

Igyekszünk olyan meglepetésekről gondoskodni ezeknek az embereknek, amiknek nemcsak örülnek, hanem hasznosan tudják azt alkalmazni mindennapi életükben. Ez nagyon fontos, mert ők különös figyelemre és segítségre szorulnak mindennapjaik során.
Örömmel tölti el az Alapítványt, ha életük megkönnyítéséhez, a sokszor fájdalmas kihívásokkal szembeni hétköznapi győzelmekhez  hozzájárulhat.

Kategória: , ,